• pl
  • en

EuroWarsztat i NexDrive partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to wyjątkowy projekt, który łączy uczniów, nauczycieli, szkoły i liderów branży motoryzacyjnej. Przez cały rok zrzeszają tysiące młodych ludzi gotowych do spełnienia się w zawodzeni mechanika oraz doświadczonych ekspertów z branży, by jak najlepiej przygotować młodych adeptów mechaniki na potrzeby rynku. Działanie, motywacja, kształcenie – to kluczowe motto Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.
 

Partnerstwo EuroWarsztatu oraz NexDrive w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników ma kluczowe znaczenie dla młodych adeptów mechaniki oraz dla rozwoju elektromobilności. EuroWarsztat, jako sieć niezależnych serwisów samochodowych, wraz z siecią obsługującą samochody z napędem alternatywnym NexDrive przyjęło rolę strategicznego partnera kategorii Elektromobilni. To partnerstwo otwiera szerokie pole działań na rzecz młodych mechaników w obszarze pojazdów elektrycznych i hybrydowych, robiąc tym samym #skokdoelektromobilności!  Dzięki dostępowi do profesjonalnych materiałów edukacyjnych w Akademii Młodego Mechanika oraz bezpośrednim kontaktom z doświadczonymi praktykami pracującymi w sieci, młodzi mechanicy zyskują unikatową możliwość nauki i zdobywania praktycznych umiejętności.

Współpraca z EuroWarsztatem i NexDrive przekłada się na zwiększenie wiedzy uczestników o nowych technologiach, a EuroWarsztat kierując się przekazem #wiedzazpowerem oferuje młodym mechanikom dostęp do wiedzy, doświadczenia i praktycznych umiejętności potrzebnych do obsługi pojazdów przyszłości, znacząco przyczyniając się do rozwoju ich zawodowej kariery w obszarze elektromobilności.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są V8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl oraz na  https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.