• pl
  • en

Konferencja EuroWarsztat

Jubileuszowy rok jest okazją do podsumowania działań z minionych 15 lat działalności sieci EuroWarsztat ale także nakreślenia kierunków rozwoju na kolejne lata. Wiosną 2015 EuroWarsztaty miały między innymi okazję spotkać się z licznych gronem rekomendowanych dostawców z grupy premium, natomiast jesienne spotkanie przebiegło pod hasłem „Kierunki rozwoju sieci EuroWarsztat”. Konferencja dla właścicieli serwisów była okazją do omówienia trendów  rynkowych zarówno w aspekcie ekonomicznym jak i marketingowym, przedstawienia  szans i zagrożeń dla branży, a przede wszystkim zaprezentowania planów sieci na najbliższe lata.

Rozwój sieci EuroWarsztat to także czerpanie z międzynarodowych wzorców sieci EUROGARAGE. Nasz gość specjalny Pan Dariusz Czarnecki reprezentujący Groupauto International prezentując podczas konferencji działania na rynku Francji potwierdził, że w wielu aktywnościach jesteśmy tuż za pionierami. Już podczas samego spotkania, mogliśmy się o tym przekonać, przekazując właścicielom EuroWarsztatów sieciowo zwizualizowane Fiaty 500, które mają służyć jako auta zastępcze.

Rozwój sieci wiąże się także ze współpraca z sprawdzonymi dostawcami, dlatego miło nam było gościć przedstawicieli z firmy Shell oraz Mahle i imieniu uczestników spotkania dziękujemy za przestawienie oferty.