• pl
  • en

Konferencja Online Mistrzostw Mechaników 2024!

Przygotowania do tegorocznych Mistrzostw Mechaników ruszyły w styczniu pełną parą!

 

Sieć EuroWarsztat i NexDrive miała okazję do uczestnictwa w Konferencji online, gdzie jako partnerzy pełni zaangażowania pokazywaliśmy swoje plany na dalszą drogę z Akademią Młodego Mechanika.

 EuroWarsztat będąc partnerem dwóch kategorii: Młody Mechanik i Mechanik Zawodowy, nie tylko przekazuje swoją bogatą wiedzę i doświadczenie zdobywane przez ponad 20 lat rozwoju sieci, ale także dąży do pozostawienia niezapomnianego wrażenia dla obecnych tam młodych ludzi. Ich zaangażowanie w wydarzenie stanowi kluczowy wkład w rozwój przyszłych liderów branży motoryzacyjnej.

NexDrive będąc partnerem nowej kategorii finałowej ELEKTROMOBILNI, chce pokazać rewolucyjny świat warsztatów samochodowych – tych elektrycznych! Praca w nowoczesnych warsztatach wyspecjalizowanych w obsłudze pojazdów nowej generacji wymaga wiedzy i doświadczenia – właśnie tym dzielą z młodymi adeptami mechaniki.

Wychodząc naprzeciw zarówno młodym ludziom, jak i warsztatom zrzeszonym w Sieci– wdrażany jest portal rekrutacyjny, który pozwoli znaleźć pracę, staż czy praktykę zawodową młodym mechanikom w sprawdzonych warsztatach niwelując tym samym jeden z największych problemów, z którym mierzą się serwisy samochodowe – czyli brak pracowników.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to wiele nowości i niespodzianek. Na Konferencji uchylając rąbek tajemnicy dotyczącej konkurencji finałowej, pokazane zostały również przygotowane przez EuroWarsztat i NexDrive akcje specjalne, która stają się zielonym światłem do finałów Mistrzostw Mechaników:

 #WiedzazPowerem 

#SkokdoElektromobilności

Obie akcje specjalne zapewnią uczniom mechaniki nie tylko wiedzę w pigułce, ale również dawkę niezapomnianych motoryzacyjnych emocji. Będzie to doskonała okazja do budowania mostów między doświadczeniem a nową falą talentów w świecie motoryzacji!

Pełni oczekiwania wobec nadchodzących wydarzeń i finałowych zmagań – idziemy naprzód ze wspólną pasją do motoryzacji!

Obserwujcie nasze Social Media po jeszcze więcej aktualności!

Konferencja Online Mistrzostw Mechaników 2024!