• pl
  • en

Mistrzostwa Mechaników 2024!

Mistrzostwa Mechaników to niesamowite wydarzenie, które zdecydowanie przejdzie do historii w sieci EuroWarsztat i NexDrive. 

EuroWarsztat jako patron kategorii Młody Mechanik i Mechanik Zawodowy sprawdzał wiedzę uczestników z zakresu obsługi klienta, przyjęcia samochodu do serwisu oraz wstępnej diagnostyki na urządzeniach diagnostycznych.  Młodzi mechanicy oraz już Ci bardziej doświadczeni  rywalizowali na najnowszym modelu Ford Mustang pokazując przy tym swoje umiejętności i wiedzę w praktyce. 


NexDrive zaś objął patronatem kategorię Elektromobilni, która była szczególnie istotna w kontekście stale rosnącej popularności pojazdów z napędami alternatywnymi. Konkurencja umożliwiła sprawdzenie wiedzy uczestników z zakresu obsługi pojazdu elektrycznego podczas przyjęcia do serwisu oraz wstępnej diagnostyki, na najnowszym modelu samochodu elektrycznego Hyundai IONIQ 6. 


Obecność EuroWarsztat i NexDrive na Mistrzostwach Mechaników podczas Poznań Motor Show była przede wszystkim okazją do wielu spotkań z inspirującymi ludźmi, ekspertami w dziedzinie motoryzacji czy mechaniki samochodowej, oraz z prawdziwymi pasjonatami. Wiele emocji i uśmiechu wywołał obecny na stoisku specjalnie przygotowany symulator jazdy VR. Frekwencja zdecydowanie dopisała - prawie 100 tyś osób odwiedziło tegoroczne targi Poznań Motor Show. Cały zespół EuroWarsztat i NexDrive stanął na wysokości zadania by jak najlepiej przeprowadzić uczestników zarówno Mistrzostw Mechaników jak i samych targów Poznań Motor Show 2024 przez wyzwania stawiane obecnie w dziedzinie motoryzacji, w tym przez rosnącą rolę elektromobilności. 

Uczestnictwo w tym przedsięwzięciu była również okazją do inauguracji nowego portalu rekrutacyjnego w branży motoryzacyjnej. Pracamotoryzacja.pl to miejsce z ofertami pracy zarówno dla młodych adeptów mechaniki, jak i doświadczonych specjalistów. Widząc duże zainteresowanie tą platformą na naszym stoisku jesteśmy zmotywowani do ciągłego rozwoju projektu oraz pozyskiwaniu coraz więcej ofert pracy. 


Kulminacyjnym momentem Mistrzostw Mechaników było ogłoszenie zwycięzców kategorii Młody Mechanik, Mechanik Zawodowy oraz Elektromobilni. Wraz z marką Osram przygotowane zostały dla laureatów akcesoria motoryzacyjne, które przydadzą się zarówno na co dzień jak i do pracy w warsztacie. Wiedza i kompetencje wszystkich uczestników biorących udział w konkurencjach zaskoczyła wyjątkowo pozytywnie. 

Pełni motywacji czekamy na kolejny rok współpracy!

Mistrzostwa Mechaników 2024!